Літня школа Viadrinicum 202125 Травня 2021р.

Літня школа Viadrinicum 2021
Viadrinicum – це щорічна літня школа, присвячена країнам Східного партнерства та широкому контексту країн Центральної та Східної Європи. Цьогорічний захід пройде у форматі міжгалузевої DigitalLab, яка має на меті дослідити соціальні та політичні виміри цифрової трансформації з різних теоретичних та методологічних перспектив.
Літня школа Viadrinicum 2021 відбудеться 16 – 29 серпня 2021 року.
????Коли: 16 – 29 серпня 2021 року
????Де: Франкфурт (Одер) / онлайн
Залежно від епідеміологічної ситуації школа буде проходити в гібридному форматі або повністю онлайн.
Заявки на участь у школі можуть надсилати:
????Студенти, кандидати наук, активісти НУО або митці до 35 років з будь-якої країни світу;
????Заявники, які щиро зацікавлені в міжгалузевих та міждисциплінарних підходах до теми діджиталізації;
????Заявники, які володіють англійською мовою, достатньою для активної участі в дискусіях.
Подати заявку: https://t1p.de/iorb
Дедлайн: 31 травня 2021 року.
Попередню програму та додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті www.viadrinicum.blog.