Конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі»19 Квітня 2021р.

В рамках підготовки до проведення 88-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУ «Креативні проєкти та ідеї у цифровій екосистемі», що відбудеться 17-18 травня 2021 р., кафедра міжнародної економіки університету спільно з німецькою компанією «DigitalBridgeBuildersvonRosenundMeisterGbR» (ФРН) за інформаційної підтримки «TechUkraine» оголошує конкурс наукових робіт студентів і аспірантів за цією ж тематикою за трьома номінаціями:

1. Найкраща наукова стаття з проблематики цифрової економіки (для студентів).
  2. Найкращий аналітичний звіт з проблем цифрової трансформації (для аспірантів).
  3. Найкращий бізнес-проєкт у сфері ІТ (для студентів та аспірантів).

Призери перших трьох місць за кожні з трьох номінацій та їх наукові керівники будуть нагороджені дипломами переможців на відзначені грошовими преміями.

Розміри грошових призів*

Номінація

1 місце

2 місце

3 місце

Найкраща наукова стаття з проблематики цифрової економіки

5000 грн.

Найкращий аналітичний звіт з проблем цифрової трансформації

5000 грн.

Найкращий бізнес-проект у сфері ІТ

5000 грн

Керівники студентських робіт, які отримали призові місця отримують винагороду по 2500 грн *

* Усі виплати здійснюються КНЕУ за вирахуванням обов’язкових податків згідно законодавства

Мета конкурсу полягає у:

• виявленні та розвитку обдарованих студентів, сприянні реалізації їх здібностей;
  • стимулюванні творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризації досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залученні провідних науковців до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
  • формуванні команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Вимоги до структури робіт:

1. НАЙКРАЩА НАУКОВА СТАТТЯ З ПРОБЛЕМАТИКИ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ (для студентів)

1.1. Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;

1.2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор (ця частина має містити не лише перелік авторів, а саме основні висновки їх праць, їх порівняльний аналіз);

1.3. Виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;

1.4. Формулювання цілей статті (постановка завдання);

1.5. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;

1.6. Висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

2. НАЙКРАЩЕ АНАЛІТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ З ПРОБЛЕМ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ (для аспірантів)

2.1. Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;

2.2. Аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор (ця частина має містити не лише перелік авторів, а саме основні висновки їх праць, їх порівняльний аналіз);

2.3. Виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;

2.4. Формулювання цілей дослідження (постановка завдання);

2.5. Виклад основного матеріалу дослідження

- Методи дослідження

- Збір і аналіз даних

- Побудова аналітичної моделі

- Апробація моделі

2.6. Висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

3. Найкращий бізнес-проект У СФЕРІ ІТ(для студентів та аспірантів)

1. Резюме.
  2. Основна ідея проекту.
  3. Актуальність проєкту (проблема, яка вирішується завдяки його реалізації).
  4. Унікальність / інноваційність / креативність проєкту.
  5. Маркетинговий план (хто основна цільова аудиторія, які канали просування, який бюджет).
  6. Економічний аналіз доцільності інвестицій і фінансовий план.
  7. Команда.
  8. Подальший розвиток проєкту і його здатність до масштабування.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТА ПОДАННЯ РОБІТ

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів й аспірантів, які є пошуковими за своїм характером, відзначаються науковим та прикладним спрямуванням.

Наукові роботи мають бути оформлені за такими вимогами: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм. Наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються ПІБ автора, назва роботи, кафедра, ПІБ наукового керівника), зміст, вступ, розділи, висновки та список використаної літератури. Наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами. Загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та списку використаних джерел.

Наукові роботи подаються в електронному вигляді (PDF-формат)  шляхом відправлення на пошту кафедри міжнародної економіки, е-mail: kme@kneu.edu.ua. Обов’язково в темі листа зазначити «Конкурс КРЕАТИВНІ ПРОЄКТИ».

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТИ ДО 30 КВІТНЯ 2021 РОКУ МАЮТЬ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ У GOOGLE-ФОРМІ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Увага! Студенти, які не зареєструються в google-формі, не можуть приймати участь в конференції. Модераторам Платформ буде надано доступ до реєстраційної форми.

Кожен студент може прийняти участь у роботі конференції не більше ніж з двома доповідями.

Один науковий керівник може керувати не більше ніж 5 роботами студентів.

Подача робіт на конкурс здійснюється до 10 травня. Презентація кращих робіт за результатами конкурсу та нагородження переможців відбудеться 20 травня 2021р.

Контактні особи:

Черницька Тетяна Володимирівна  t_chernytska@kneu.edu.ua