Інститут вищої освіти

TIMES HIGHER EDUCATION AWARDS 2021: ОГОЛОШЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ14 Грудня 2021р.

Дослідники коронавірусу з Оксфордського університету, відкриття яких врятували незліченну кількість життів під час пандемії, були відзначені на нагородженні Times Higher Education Awards 2021. Cardiff Met scoops Оксфордського університету отримала звання «Університет року».
Дама Сара Гілберт, яка розробила вакцину Оксфорд/АстраЗенека, отримала нагороду THE Outstanding Achievement Award, причому судді відзначили поєднання її багаторічного досвіду в імунології з «феноменальною передбачливістю та наполегливою працею».
Її колеги з проекту «Randomised Evaluation of Covid-19 Therapy project», відомого як випробування Recovery trial, який намагався швидко зібрати надійні докази щодо потенційних методів лікування коронавірусу, отримали нагороду в категорії «Дослідницький проект року: STEM».
Робота Оксфордського управління зі зв’язків з громадськістю, яка була спрямована на те, щоб зробити університет основним джерелом інформації для політиків та ЗМІ під час пандемії, принесла закладу третю перемогу в категорії «Видатна команда з маркетингу та комунікацій».
Більше інформації за посиланням: