Міжнародний науково-практичний семінар "Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм"01 Липня 2011р.

30 червня 2011 року за сприяння Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Міжрегіонального центру інвестицій та розвитку, а також за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм».

Мета семінару - допомогти українським науковцям ефективно використовувати можливості українських та міжнародних фінансових програм підтримки та розвитку науки та створення синергії між гравцями інноваційного поля України.

Основними напрямками роботи семінару були: європейська практика підтримки та прискорення реалізації інновацій; 7-а Рамкова програма, програма EUREKA та інші європейські програми: досвід та практика участі українських науковців; впровадження інноваційних проектів, вдосконалення підходів та організаційної структури їхньої реалізації; інноваційний розвиток регіонів України.

С. О. Савицька,

к.е.н., науковий співробітник інституту